Muay Thai Evening 8,1 mojimi očami

Maratón s názvom Muay Thai Evening 8,1 EXCLUSIVE ZEREX Fight Night je konečne za nami.
Tento galavečer bol pre mňa iný, pretože po viac ako 2 rokoch som nezápasila, ale dostala som za úlohu drvivú väčšinu vecí túto sobotu zorganizovať. Okrem toho, ako čerešničku na torte som KONEČNE videla všetky zápasy našich chalanov a stála som v ich rohu :).

Ako to prebiehalo? Mal to byť najľahší galavečer, čo sa týka zorganizovania, a tak sa Tomas Tadlanek rozhodol, že si tam buchne zápas a ja sa v sobotu postarám o všetko ostatné. A naozaj tam nemalo byť veľa roboty, pretože občerstvenie nám malo zabezpečiť ATRIO. Lenže čo čert nedal, začalo sa kaziť počasie, a keďže to mala byť OPEN AIR akcia, riešili sme záložný plán, keby začalo pršať, Deň pred akciou Tomáš volal na meteorologický ústav, tam mu povedali, že počas akcie pršať nebude. Tak sme sa rozhodli, že to v tom ATRIU necháme, ale presunuli sme čas začiatku o hodinu skôr, aby sme tam nemrzli v 15 C. Ráno v deň akcie znova volal, no tentoraz bola odpoveď meteorológov menej priaznivá- "suché to nebude". A tak sa z najjednoduchšieho galavečera stal najkomplikovanejší. O 9tej ráno, sa rozhodlo, že sa akcia presunie na Duklu. My sme pred sebou mali 9 hodín na to, aby sme dokúpili, čo bolo potrebné, postavili ring, pripravili VIP stoly, obvolali hostí a ďalších 3145 povinností. Vďaka bohu, že na Duklu prišlo asi 30 ľudí a spoločnými silami sme za neuveriteľných 7 hodín z nej spravili "celkom v pohode vyzerajúcu halu". Dokonca chalani, ktorí mali zápasy, museli makať, aby sme všetko stihli.

No bohužiaľ nielen počasie nám skomplikovalo deň. O 14tej sa zistilo, že záves, ktorý mal rozdeľovať halu, a robiť ju krajšou padol a museli sme improvizovať. Napadlo nás presúvanie tribún, a tak sme sa s nimi hodinu mordovali. Konečne bolo 17:00 a človek by si pomyslel, že už sa nič nemôže stať :D. No to len my dementi môžeme kúpiť vína na korok a nemať otvarák :D. Našťastie všetko sa stihlo na minútu presne :D.  

Galavečer prebehol bez väčších komplikácií, myslím, že hostia mali o akciu, adrenalín a emócie postarané. My ako klub sme si odniesli 4 výhry z toho 2 KO, 1 remízu a 1 prehru, čo je výborná bilancia :). Veľká gratulácia chalanom, zápasy som si riadne užila. Danko a Kiko dva mladé talenty, ktoré ešte zamiešajú karty na scéne, Červýk so svojimi zabijáckymi kolenami, ktoré lámu nosy :D, Manďo s najväčším srdcom široko ďaleko (tento chalan aj so súperom vypadli z ringu, a zatiaľ čo ostatní fighteri by si vypýtali čas na rozdýchanie, Manďo mal v p... :D ten išiel aj cez to. A ukázal, čo je to mať neoblomnú vôľu a chuť vyhrávať). Škoda Elvisa, ktorý moc na tréningy nechodil, a to sa aj v zápase ukázalo. Najväčší rešpekt má ale stále u mňa Tomáš. Zorganizovať galavečer, pripraviť ostatných chalanov, každého jedného odcoachovať v rohu a potom vyhrať zápas v 2. kole RSC, kedy súpera totálne prevalcoval, to naozaj vie len on :).

Pre mňa bol tento galavečer obrovská skúsenosť hlavne z manažérskej stránky, veľmi ma to bavilo, a už asi viem, ktorým smerom sa budem poberať keď nadíde môj športový dôchodok.
Ale nebojte sa, ešte nejakých pár rôčkov (hádam aj 10 :D) na scéne pobudnem, zápasiť pred domácim publikom mi už teraz chýba :).  

Monika